Ã–VRIGT / Smycken / Armband 5897781

nr 589 7781

Armband

Stämplat med kattfot, 29, 3g

Utrop:

2.500 kr

Såld:

2.500 kr

måndag 29 juni 2009
kl 17:30:45

26/6 19:38:52 1      Vinnande bud