ÖVRIGT / Smycken / Armband 5897781
nr 589 7781
Armband
Stämplat med kattfot, 29, 3g
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 29 juni 2009
kl 17:30:45
26/6 19:38:52